דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

לין קפלן
ראש המועצה
איריס שחר
מנהלת לשכת ראש המועצה
רינת שיינפלד
עוזרת ראש המועצה

מבקר המועצה

יובל אהרוני
מבקר המועצה

מחלקת דוברות ואירועים

מעיין בר יואל
דוברת המועצה
מיכל צוברי
מנהלת אירועים

מחלקת ביטחון וחירום

תומר כץ
מנהל ביטחון יישובי
ליאור מאיר
קב"ט מוס"ח
לירז ריעני
מזכירת ביטחון

מוקד "קשובים לך"

מיטל גבע
אחראית מוקד "קשובים לך"
מוקד המועצה 24/7 בימים א' - ה' בין השעות 8:00-16:00 יש ללחוץ על שלוחה 1. מהשעה 16:00 ובסופי שבוע - קו ישיר ללא שלוחה.

אגף תפעול וחזות הישוב

אריק דושי
מנהל אגף תפעול
רגב אדרבי
סגן מנהל אגף תפעול ומנהל מחלקת שפ"ע
אוהד עובדיה
אחראי מחלקת גינון
שענן בן יהודה
תחזוקה גני ילדים ומועצה
לירז ריעני
מזכירת אגף תפעול

מחלקת פיקוח

אביבה בסון
פקחית
כינרת חג"ג
פקחית
זהר אלקלעי
פקחית

מחלקה לשירותים חברתיים - רווחה

דינה וולדמן
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
נעמי ובר
אחראית המחלקה לשירותים חברתיים
זהבה דקה
מזכירת המחלקה לשירותים חברתיים
סימה עובד
תחשיבנית
יעל לביא
עו"סית
אורגילית ניר
עו"סית
תמי צפריר
עו"ס צעירים וסדרי דין
עתליה בוסקילה
עו"סית ותיקים
שירה אהרוני
עו"סית
נטלי ברוקס
עו"סית
סמדר שמידוב
עו"סית

מועדון הוותיקים

אליקי דורון
רכזת וותיקים
פז לפיד
רכזת וותיקים

מחלקת הנדסה

יגאל קרז'נר
מהנדס המועצה
שיר מזרחי
מזכירת אגף הנדסה
אלה יופה
סגנית מהנדס
בר קישון
מנהל מחלקת תשתיות

מחלקת רישוי עסקים

מזל גל
מנהלת רישוי עסקים
המחלקה לרישוי עסקים מזמינה אותך לקבלת ייעוץ ותמיכה בקבלת רישוי העסק שלך. כמו כן, המועצה מברכת ומעודדת יוזמות כלכליות ותומכת בהקמתם וקידומם של עסקים חדשים ביישוב ומסייעת במתן חוות דעת מקדמיות ומענה לכל השאלות העולות במסגרת הקמת עסק חדש. שעות פעילות: י

מחלקת ביטחון קהילתי

חן ורסנו
מנהלת ביטחון קהילתי
הילה כהן ירוביץ
מדריכת מוגנות

מחלקת גזברות

אלדד חזי
גזבר המועצה ומנהל המחלקה
נעמה כהן
מזכירת גזבר

מחלקת גביה

ליז ביטון
מנהלת מחלקת גביה
פנינה זוארץ
נציגת גביה
אורטל חורי
נציגת גביה
שירלי דוינקסקי
נציגת גביה

מחלקת הנהלת חשבונות

אורנית כהן
ראש צוות הנהלת חשבונות
סימי ביטון
הנהלת חשבונות
ורד בן שושן
הנהלת חשבונות

מחלקת משאבי אנוש

דורית שינדלר
מנהלת מחלקת משאבי אנוש

אגף רכש התקשרויות וחוזים

ליאת בידני
מנהלת אגף התקשרויות תיאום ובקרה וממונה על חוק חופש המידע
קרן יעקב
קניינית

החברה הכלכלית

תהילה מימון
מנכ"לית המועצה והחברה הכלכלית
הדר ליואי
מנהל פרויקטים
יהודית חן
מזכירת החברה הכלכלית

וטרינר

ד"ר אודי זהרוני
רופא וטרינר רשותי
יום חיסון: יום חמישי בין השעות 09:30 – 08:00

אגף חינוך

שרון דיין בן מאיר
מנהלת אגף חינוך
איתי דקל
מנהל מחלקת הגיל הרך
דורית כהן
מזכירת אגף חינוך
ציפי אסרף
הסעות וניקיון במוסדות החינוך
גלית גרינר
קבסי"ת

ספרייה

ספרייה יישובית

אריאלה כהן
מנהלת הספריה
ברנס יותם
אחראי מחשבים וספרן
מולד דפנה
ספרנית
ליטל מורחי
ספרנית
יפעת רוט
ספרנית
הילה ירדני
ספרנית

השירות הפסיכולוגי החינוכי

יעל דן
מנהלת השירות הפסיכולוגי
סימה אסרף
מזכירת השירות הפסיכולוגי

מחלקת גיל הרך לידה עד 3

נירה בר לב
מנהלת הגיל הרך לידה עד 3

מחלקת פרט וחינוך מיוחד

ליהי ארגוב גוטסמן
מנהלת מחלקת פרט וחינוך מיוחד

קידום נוער

אתי בן נון
מנהלת קידום נוער

מחלקת צעירים ונוער

ארבל יגר ילין
מנהלת מחלקת נוער וצעירים
אדם אופק
רכז נוער

לשכת מנכ"לית המועצה

תהילה מימון
מנכ"לית המועצה
מיטל כהן
מזכירת מנכ"לית המועצה

המועצה הדתית תל מונד