דלג לתוכן

תחזוקה ושיפור כל התשתיות

תזכורת מהודעה שנשלחה בתאריך 5.11.17 אנחנו לא מפסיקים ולו ליום אחד – בעבודות תחזוקה ושיפור כל התשתיות – עד הבאתה של המושבה למצב תקין.

תחזוקת תשתיות

ושוב, אנו פונים אליכם – לפנות אלינו בכל דבר ועניין:

מבצע הערכות נרחב – לקראת עונת הגשמים

בשבועות האחרונים אנו נמצאים בעיצומה של עשייה. תיקוני מדרכה, ניקוי קולטנים, בורות בכבישים, ניקוי תעלות ניקוז, גיזום עצים, שיפור התשתיות ועוד – כהערכות לקראת עונת הגשמים ובכדי למזער ככל הניתן את הנזקים הנגרמים בשל איתני הטבע.

תחזוקת תשתיות

ראש המועצה שמואל סיסו: " הנחתי את שדרת הניהול לבצע פעולות הערכות לקראת החורף ובתקוה שעונת הגשמים תהיה ברוכה אך לא תביא עמה נזקים בישוב.
מיד עם כניסתי לעבודה ביצענו מספר פעולות רחבות בהיקפן לשיפור מערכת המדרכות והניקוזים, תיקונים של מערכות התשתיות של חברות חיצוניות (הוט, חב' חשמל, בזק וכו'), איטום גגות במוסדות החינוך, גיזום עצים ודילול ענפים, חיזוק פרגולות.
בימים אלה אף נתחיל במבצע נרחב של ריבוד וזיפות בשכונות הוותיקות ותיקוני החשמל בתאורת רחוב בכל המושבה. בשבוע החולף פנינו למנכ"ל תאגיד המים והביוב צחי בן אדרת בנוגע בעיית מכרסמים בשכונת אלי כהן והרחובות הסמוכים לו – ואושר טיפול יסודי כולל כל פתחי הביוב. זאת בנוסף לאישור שניתן ע"י התאגיד כי בוצעו בשכונת אלי כהן עבודות לאורך קו הביוב הציבורי שכללו: צילום קו ביוב, שטיפות קווי ביוב, תיקוני עיבודים וכד'.
כמו כן ביקשתי ממנהלת השירותים החברתיים במועצה לרענן את הרשימות של הקשישים, מעוטי היכולות ובעלי צרכים מיוחדים על מנת לבדוק צרכיהם לקראת החורף".

המוקד העירוני עומד 24 שעות ביממה לקבל את פניותיכם.
במידה וליד ביתכם / נתקלתם בקולטנים סתומים (עלים, אדמה, לכלוך)
או כל מפגע אחר,
התקשרו למוקד בדרכים אלו:
טלפון מוקד 24 שעות ביממה
09-7774100
Moked@tel-mond.muni.