דלג לתוכן

מערכת החינוך בתל-מונד

מערכת החינוך בתל-מונד במבצע נרחב של הערכות לשנת הלימודים תשפ"ב

השנה ייפתחו שערי מוסדות החינוך בתל-מונד ליותר מ-4,300 תלמידים שיחבשו את ספסל הלימודים מהקטנטנים שבגני הילדים ועד לבני הנוער בשכבה י"ב .

כפי שנכתב לפני מספר ימים, המועצה נמצאת בעיצומה של תוכנית רחבת היקף של עבודות שיפוצי הקיץ בתקציב של 4.6 מיליון ₪.

העבודות מקיפות את כל מוסדות החינוך הפורמלי – גני ילדים, בתי ספר מוסדות הספח לחינוך.

התוכנית פורצת דרך, מחדשת, מאפשרת ומבטיחה לתלמידים ולצוותי החינוך סביבת לימודים מעוררת השראה ונעימה, ונבנתה בהתייעצות עם מנהלות בתי הספר שהציבו רשימת צרכים לכל גוף ובשותפות עם הנהגות ההורים.

עבודות השיפוצים החלו עם פתיחת החופש, למעט מקומות בהם מתקיימות פעילויות קיץ של קייטנות ובתי הספר של הקיץ, תוך התייחסות לנושא הבטיחות של התלמידים וביטחונם.

העבודות כוללות בין היתר: בניית 3 כיתות אקוסטיות, שיפורי בטיחות, הנגשות, הצללות (כולל ברחבת הקפיטריה), איטומים וצביעות, השלמת תאורות, החלפות ברזים, התקנות ארונות, שתילות מדשאות, החלפת דלתות ולוחות, עבודות חשמל, החלפת מזגנים ותיקון התקולים .

ראש המועצה לין קפלן יוצאת לסיורי שטח לעקוב מקרוב אחר התקדמות העבודה יחד עם המנהלים הרלבנטיים במועצה ומנהל הפרוייקט הדר ליואי שהקים "מיני חמ"ל" בקרית החינוך (מצ"ב תמונת המחשה…).

כמועצה שחרתה על דגלה את האמירה "תל-מונד מקום של חינוך", והמכירה בחשיבות מתן מענה לכלל אוכלוסיית התלמידים, המשיכה המועצה והשקיעה גם בכל מתקני החינוך הפורמלי והא- פורמלי כולל במסגרות החינוך המיוחד

גן החרוב – לבעלי עיכוב התפתחותי

גן הרימון – לבעלי עיכוב התפתחותי

בי"ס ניצנים – כיתה א' ללקויי למידה (חדשה)

בי"ס שלנו – כיתה ה' ללקויי למידה

בית החינוך רבין, כיתה ז' – ללקויי למידה (חדשה)

בית החינוך רבין, כיתה ח' – ללקויי למידה

בבית החינוך רבין – כיתה י' לתלמידים על הרצף האוטיסטי (חדשה)