דלג לתוכן

טקס הנחת אבן הפינה – לבית ספר חמישי

אבן הפינה הונחה לבית ספר יסודי חדש. חמישי במספר.

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון שהוזמנה כאורחת כבוד לטקס הדגישה בדבריה את הערכתה הגדולה על הנחישות והדרך שבה פעלה ראש המועצה לאישור בנית בית הספר.

שרת החינוך: " מי שמכיר את התהליכים שעברנו לאחרונה מבין שבנית בית ספר זה מבטא את האומץ והתעוזה, שלך לין. קיבלת החלטה אמיצה לצאת לדרך. אמרת, אנחנו נכין את בית הספר לקראת התלמידים ולא להפך. והמשרד נתן אמירה ברורה ועזרנו מבחינת מנהלה. תודה על כך שאנחנו כאן היום לסמן את נקודת ההתחלה".

ראש המועצה לין קפלן:  "תל מונד מקום של חינוך בשבילנו זה לא רק סלוגן אלא מצפן ודרך.

הישוב גדל ומתפתח.  הזהות הבית ספרית תבנה בחודשים הקרובים בהשתתפות של גורמי מקצוע  ותושבים וזו הזדמנות מרגשת ונהדרת עבורנו ליצור אמירה חינוכית חדשה.

בית הספר יקדם פדגוגיה חדשנית ופורצת דרך באמצעות מרחבי למידה חדשניים ופיתוח זהות בית ספרית.

בשנת הלימודים הקרובה,  במקום בו אנו עומדים עכשיו, ייקום בית ספר יסודי חמישי ותלמידות ותלמידים נרגשים יכנסו בשעריו ויגדשו את הכיתות והחצרות".

הצפי לפתיחתו של בית הספר הוא עם תחילת שנת הלימודים תשפ"ד. בראשית דרכו הוא יהיה בית ספר צומח, ועם סיום הפרויקט ילמדו בו 18 כיתות אם.

הטקס המרגש נערך במעמד ראש המועצה לין קפלן והשתתפו בו מנהלת המחוז ורדה אופיר, חברי מועצה, מנכ"לית המועצה תהילה מימון מנהלת אגף החינוך מאיה גבעון, המפקחת צלילה גולן, מנהלת בתי הספר והנהגת ההורים היישובית, עובדי מועצה, וכן צוותי ההנדסה והתכנון האמונים על הקמתו.

את האירוע הנעימו בשירתם מקהלת הילדים מביה"ס "נוף ילדות" בניהולה המוסיקלי של המורה יוליה צ'בולובה בשיר "חופשי ומאושר" והפליאו בנגינתם תלמידי המנגנים בכינור עם המורה ויקטוריה זלצר ביצירה "הקצב שלי".

בשעה טובה.