דלג לתוכן

טיפה של נחת והפעם ע"י דובר צה"ל

סיום קורס טיס מספר 183 בבסיס חיל-האוויר בחצרים, בו הוענקו כנפי טיסה לבוגרים.
בין המסיימים, סגן ת', גאווה למועצה מקומית תל מונד. סגן ת׳, בת 23, תושבת המושבה ולה שלושה אחים. סגן ת' הרחיבה בבית החינוך את מגמות פיזיקה וערבית.
בילדותה התאמנה בהתעמלות קרקע, רקדה בלט קלאסי ומודרני, התנדבה בתנועת הנוער "הצופים" ולפני גיוסה לקורס, עשתה שנת שירות דרך הצופים, שם התנדבה עם אנשים מבוגרים עם מוגבלות שכלית.
לרגל האירוע המרגש שוחחנו עם סגן ת׳ אשר משתפת: "מכשהייתי קטנה חלמתי להיות טייסת, התחלתי מיונים לשנת שירות למרות שהייתי מיועדת למודיעין, עברתי והחלטתי ללכת על זה". סגן ת' הבינה שהיא נמצאת במקום הנכון במהלך הקורס. כאשר ביקשנו מסגן ת' לספר לנו אודות חוויה משמעותית מהקורס עבורה מתארת את שבוע הניווטים בשלב הבסיסי: "הגעתי לנקודה האחרונה בניווט וראיתי שאין שם אף אחד, ישר הבנתי שהגעתי ראשונה, זה היה רגע גדול בשבילי".
למפגש עם מפקד חיל האוויר, האלוף עמיקם נורקין בו מביאים הבוגרים דמות שהשפיעה עליהם בחייהם עתידה להביא את המלווה שלה מהצופים אשר היווה עבורה דמות מעוררת השראה.
סגן ת' סיימה בהצלחה את קורס 183 כנווטת קרב.
יישר כוח ובהצלחה בהמשך, גאים בך!

 

"גאווה מקומית למועצה מקומית תל מונד, בוגר קורס טיס 183, סגן ע."
בין המסיימים גאווה מקומית למועצה מקומית תל מונד, סגן ע'. לסגן ע' שני אחים. השירות בחיל האוויר אינו זר למשפחתו של סגן ע', אביו היה איש קבע בחיל בעבר. במסגרת לימודיו התיכוניים הרחיב סגן ע' את מגמות פיזיקה ומחשבים והיה מדריך בתנועת הנוער הצופים. בזמנו הפנוי אוהב להתאמן בקרוספיט.
שוחחנו עם סגן ע' לרגל האירוע המרגש, סגן ע' משתף: "לא חלמתי להיות צוות אוויר, אך לאחר המיונים והגיבוש הבנתי שזה התפקיד המתאים ביותר בשבילי. אני הבנתי שאני נמצא במקום הנכון עבורי עוד בשלב הראשוני של הקורס, כשהתחלתי לטוס". בנוסף, חוויה שזכורה לו במיוחד היא טיסת הסולו הראשונה.
למפגש עם מפקד חיל האוויר, האלוף עמיקם נורקין בו מביאים הבוגרים דמות שהשפיע עליהם בחייהם, עתיד להביא את המאמן שלו לאומנות הלחימה ג'ו ג'יטסו, אותו הוא מכיר כבר שנים ארוכות.
סגן ע' סיים בהצלחה את קורס טיס 183 כטייס מסוקים
יישר כוח ובהצלחה בהמשך, גאים בך!