דלג לתוכן

הנהגת מועצת התלמידים

ראש המועצה עו"ד שמואל סיסו זימן אליו למפגש את הנהגת מועצת התלמידים היישובית כדי לשוחח איתם על תחושותיהם ולשמוע מקרוב על בקשות מהמועצה ויוזמות אותם הם רוצים להוביל. יוזמה זו של סיסו באה לאחר שקיבל דיווח על ישיבת מועצת התלמידים שהתקיימה בשבוע שעבר.

הנהגת נוער
רכזי מועצת התלמידים הכינו עצמם עם בקשות ושאלות לראש המועצה בנושאים מוניציפליים ובית ספריים שונים כמו גם על רעיונות והעמקת שיתופי הפעולה עם כל הגורמים העוסקים בבני הנוער כגון צופים, בני עקיבא מתנ"ס וסיירות.

במפגש נכחו גם מנהל מח' החינוך אילן הדס, מנהל יחידת הנוער אדם אופק, עוזר ראש המועצה וולטר גונסלבס ורונית נחום דוברת המועצה ומנהלת פניות הציבור.

התלמידים העלו מספר בקשות בפני ראש המועצה הנוגעות לבית החינוך כגון בקשתם לפתיחה מחודשת של הקפיטריה ("אם כבר מדברים על אוכל בריא, האם משהו בדק את האוכל המוכן של המכונות עד כמה הוא בריא עם החומרים המשמרים?!"), הוספת מתקני כושר בחורשה, התקנת מעבר (גשר) בין תל-מונד לצורן, חניות לאופניים בבתי הספר, גינות לכלבים והדלקת האורות ברחבי בית החינוך בשעות אחר הצהריים.

הנהגת נוער

ראש המועצה הקשיב לבקשות ולשאלות, ובנושאים שניתן להשיב עליהם ובמיידית – עשה זאת – לשמחתם של חברי מועצת הנוער:
מספר בקשות נענו מיידית כמו למשל מתקני כושר נוספים בחורשה – כבר ברגעים אלה, שעות ספורות לאחר המפגש, בודקים אפשרות להוספת מתקנים להעשרת "חדר הכושר בטבע", ובעניין הגינות לכלבים מסר כי הנושא בתכנון מתקדם וכן ניתנה הוראה להוספת מתקני חניות לאופניים.
בהמשך לדיון בנושא "חדר הכושר בטבע" אמר ראש המועצה כי הוא שמח ש"קלע" לדעתם וכי מתוכננים לפחות שני פארקים גדולים ובהם יהיו משובצים 2 פארקים של כושר – האחד במתחם 89 בחלק המערבי של הישוב והשני ב-105 בצידו המזרחי של הישוב.
עוד הוסיף כי התכנון על שני פארקים אלה אמור להסתיים בימים הקרובים והמועצה תצא למכרז להקמתם.

כמו כן הבטיח ראש המועצה לבדוק מול הנהלת בית החינוך את נושא התאורה החיצונית בשעות אחר הצהריים שכן הנושא כבר יושב אל מול הנהלת בית הספר וקרוב לוודאי שבטעות לא נדלק. לגבי המעבר הבהיר כי כביש 553 החוצה בין תל-מונד לקדימה וצורן הינו כביש עליו אחראי משרד התחבורה וכי ידון עם שר התחבורה בביקורו הקרוב בנושא זה והודה לבני הנוער על תרומתם לקהילה והמשוב אותו הוא מקבל מהם בישיבה זו ובכלל .