דלג לתוכן

ברכות הצלחה למאיה גבעון – מנהלת אגף החינוך

מאיה גבעון בעלת תואר שני (בהצטיינות) בפיסיולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, בוגרת קורס ניהול של אבני ראשה ועוסקת בעולמות החינוך מעל 24 שנים.

מאיה התחילה את דרכה החינוכית כאן אצלנו במושבה כמחנכת בבית החינוך ע"ש רבין  וכרכזת מגמת הביולוגיה ואף הקימה את המגמה המדעית ההנדסית.

מכאן המשיכה כאחראית תחום המדע והטכנולוגיה באגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך בירושלים.

ומשם סללה את דרכה לניהול.

התחילה בעיר גבעתיים שם הקימה מרכז מצוינות עירונית כחלק מאגף החינוך וקידמה פרויקטים עירוניים מגילאי הגן ועד האוניברסיטה לכל העיר.

המשיכה בהקמתו וניהולו של בית ספר עמי״ת למחוננים ומצטיינים בתל אביב יפו, שכיום הינו המרכז הגדול בארץ. יזמה יחד עם מנהל החינוך בעיר מרכז ייחודי ערבי-יהודי ביפו.

זוכת פרס רקאנטי צ'יס למורה היזם.

את תפקידה האחרון עשתה כמנהלת בית הספר הייחודי לטבע , סביבה וחברה בעיר תל אביב יפו.

למאיה ארבעה ילדים (שלוש בנות ובן) והיא מתגוררת בכפר סבא.

״ אני מאמינה בחינוך כערך ודרך. חינוך הוא הבסיס לכל קהילה. דרך החינוך נקנה ערכים ומיומנויות לילדים, הילדות ולנערים והנערות שלנו לגדול להיות א.נשים בעלי ערכים, דרך ארץ, חשיבה מסועפת, יצירתית ופורצת דרך. מאמינה בדרך של שותפות עם כלל הקהילה – אנשי ונשות החינוך, התלמידים/ות וההורים. מתרגשת מאד להצטרף ולהשפיע בתפקיד משמעותי וחשוב זה. מבחינתי לחזור כמובילת תחום החינוך בתל מונד היא סגירת מעגל המחזירה אותי לתחילת דרכי והימים הראשונים בהם הבנתי כי חינוך הוא המקום הנכון בשבילי.״

ב ה צ ל ח ה !